Квіткові тренди 2019

Після довгих похмурих зимових днів, весна просто таки спонукає додати у своє життя більше яскравих кольорів, приємних вражень та неочікуваних подарунків. А що краще може задовольнити всі ці потреби, як не розкішний букет, подарований від щирого серця. За допомогою квітів можна не лише висловити почуття або проявити вдячність чи повагу. Вишуканий, добре підібраний та скомпонований букет - це спосіб розповісти власну історію і підкреслити свій образ.

 

 

Які квіти обрати цього року?

 

Квіти, як і одяг, мають свої тенденції і модні традиції. І поки відомі кутюрьє відшивають свої нові колекції, найпопулярніші флористи всього світу визначаються з трендами цього року у квітковому дизайні. Так, найактуальнішими кольорами у композиціях експерти вважають відтінки персикового та червоного.

 

Обираючи букет, флористи рекомендують звернути увагу композиції, де є піоновидні троянди Остіна, дельфініум, гортензія, астільба, екзотична протея чи ранункулюси і т.д. Також вже котрий сезон актуальною залишається півонія. Вона ідеально виглядає в монобукетах, а також чудово доповнюється іншими видами квітів.

 

   

 

Як не парадоксально, але зараз найстильнішими вважаються ті квіткові композиції і їх відтінки, що раніше викликали б здивування у флористів. На піку популярності - стиль бохо, а саме, поєднання у букеті садових та польових квітів. Забудьте про яскраві стрічки, купу обгорток і штучних елементів. Найстильніший букет цього року повинен виглядати так, ніби квіти для нього щойно зірвали в саду.

 

Це стосується навіть весільних букетів. Цього року наймоднішим варіантом для нареченої вважаються:

Ще один модний флористичний тренд - це використання сухоцвітів. Їх із задоволенням включають в букети та квіткові коробки, адже вони здатні додати родзинку до будь-якої квіткової композиції. Із сухоцвітів останнім часом тнайчастіше використовують лагурус, кортадерію та стифу

 

   

 

Трендові стилі в квіткових композиціях

 

В 2019 у моді залишаються прості, лаконічні букети, де головним акцентом є самі квіти, їх неповторність та різноманіття. Серед популярних рішень флористи вирішили віддати перевагу двом стильовим напрямам:

 

 

Проте, обираючи букет, варто в першу чергу зважати на смаки і вподобання того, кому ви збираєтесь його подарувати, адже це не залишиться непоміченим. Якою б стильною не була квіткова композиція, дарувати улюблені квіти завжди актуально, а отримувати - завжди приємно.