Правила квіткового етикету

 

Люди дарують квіти, тому що в них прихований справжній сенс любові, - писав в одному із своїх всесвітньо відомих романів Пауло Коельйо. Традиція дарувати квіти з’явилася так давно, що важко пригадати з чого все почалося, проте жодного разу за всю історію свого існування не втратила своєї актуальності. Проте, кожного разу до цього майже сакрального процесу додавалися свої особливості. Так, з часом виникло поняття квіткового етикету.

 

 

Основні правила квіткового етикету 

Квіти повинні приносити щастя, проте навіть найпрекрасніший, найвишуканіший букет може не викликати необхідних емоцій, якщо він подарований недоречно. Власне тому існують певні правила квіткового етикету, на які спеціалісти в цій сфері радять зважати у будь-якому випадку. 

 

Зауважимо ще декілька найпопулярніших:

   

 

За замовчування також розуміється, що квіти повинні бути свіжими, без очевидних візуальних недоліків. Букет краще нести квітами донизу, а дарувати - навпаки. Якщо це доставка квітів, краще обрати сервіс, в якому ви впевнені, де кур’єри доставляють замовлення вчасно та виконуючи всі ваші побажання.

Чого не дарувати не варто 

  Наразі в наших реаліях існують ще кілька моментів, що по суті вже давно суперечать квітковому етикету і вважаються моветоном. На жаль, до них досі часто вдаються, намагаючись зробити підкреслено розкішний чи особливий квітковий подарунок:

 

 

 

Не забувайте, що ваш букет - це не лише набір квітів, а й ваше ставлення до того, кому ви його адресуєте. Якщо ви хочете скористатись такою послугою, як доставка квітів Львів, можете ознайомитись з повним каталогом букетів