Настав час дарувати тюльпани 

 

    Як усі ми давно знаємо, що з приходом весни все навкруги розцвітає та стає радіснішим та яскравішим. Саме в цей час наступає пора тюльпанів, цих хрумких, запашних красунчиків в царстві квітів. Щасливчикам які мають змогу потрапити в Королівський парк квітів Кейкенхоф, що у Нідерландах, який прославився на весь світ своїми неймовірними тюльпанами, раз і назавжди закохаються саме в ці весняні квіти. В цілому парк Кейкенхоф (Keukenhof) складається з 500 доглянутих садів, в яких вирощують не тільки безліч видів тюльпанів, а й амариліси, гортензії, гербери, антурії, бромелії, фрезії, цибулинні і горшкові квіти, а також квітучі чагарники і дерева. Тут є сотні клумб, які рясніють всіма кольорами і відтінками веселки.

 

    Занурившись в світ тюльпанів, ви дізнаєтесь про надзвичайну кількість сортів та видів. Над виведенням нового сорту працюють тисячі селекціонерів, аби досягнути неповторного результату. Щоб у нас була можливість порадувати наших близьких, та подарувати «оберемок весни». 

    Розглянемо класифікацію тюльпанів трішки детальніше, та розділимо на декілька груп. 

 

   
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 

    На сьогоднішній день, для того аби побачити цю всю неймовірну різноманітність не обов`язково їхати у Голандію, достатньо піти у флористичний бутик чи замовити доставку квітів у Львові, та за лічені  години отримати прекрасний подарунок. Особливо актуальними тюльпани стають напередодні 8 березня, свята усіх жінок. 

Саме для цього свята ідеально підійдуть монобукети із тюльпанів, різних сортів та кольорів .