На що необхідно звернути увагу при виборі весільного букета 

 

Ще не встигла прийти до тями від пропозиції руки та серця, як прийшов час підготовки до найочікуванішого дня кожної дівчини - Дня весілля. Коли кожна деталь має бути найкращою, коли кожна квіточка у букеті має бути найгарнішою, коли кожна гілочка на розсадковій картці має бути найсвіжішою, коли смак весільного торта має бути ще солодшим ніж у дитинстві і так кожен пункт, все має бути най най! І як тут не хвилюватись ?

    З особливою відповідальністю, наречені ставляться до вибору весільного декору, зокрема створення весільного букету. В цьому випадку найкращим рішенням буде звернутись до команди декораторів та флористів для створення  атмосфери свята, саме такої, про яку Ти мріяла з дитинства, і яку бачила у найсолодших снах. 

 

 

Ось декілька пунктів на які необхідно звернути увагу при виборі весільного букета: 

    Форма. На сьогодні наречені обирають як класичну круглу форму, так і розкидистий букет, що підкреслить твою легкість та свободу. Найголовніше щоб букет був гармонійним та «зручним», адже він супроводжуватиме наречену протягом усього дня. Також необхідно обирати форму відповідно до весільної сукні, якщо це пишне плаття - краще підійдуть спадаючі букети, а з приталеним платтям краще гармоніюватиме плаття класичної круглої форми . 

 

   

 

      Колір. Кольорова гама букету не завжди відповідає загальній концепції весілля, часто підбивають букет до відтінку плаття. Також не менш важливим критерієм є колір волосся, та тон шкіри, так для романтичних світловолосих наречених краще підійдуть ніжні кольори, а для темпераментних брюнеток пасуватимуть яскраві кольори.

 

   

 

    Квіти. До підбору квітів потрібно ставитись з особливою увагою, адже на сьогоднішній день існує надзвичайно велика кількість квітів. Професійний флорист повинен підібрати кожну квіточку аби в кінцевому результаті букет був неповторним та гармонійним. У весільних букетах використовують троянди, різних сортів, особливо популярними піони та ранункулусами. Також додають еустому, фрезію, гортензію, орхідею. Також необхідно не забувати про зелень. Вона додає букету легкості, повітря та заставляє «дихати» кожну квіточку. 

 

   

 

    Наші флористи врахують всі твої побажання та підберуть букет, що буде твоїм відображенням, підкресленням твоїх особливостей, та стане головним аксесуаром у цей день.