Щоб зрізані квіти довше стояли у воді, треба правильно за ними доглядати. При правильному догляді тривалість життя Вашого букету буде значно довшою! Виділіть час та скористайтесь порадами від наших флористів: 

 

Квіти люблять чисте середовище, тому обов'язково вимийте вазу. Таким чином Ви знешкодите усі бактерії. 

Перед тим, як ставити квіти у вазу з водою, підріжте стебло на 1-2 см. під кутом 45 градусів. Завдяки свіжому зрізу, квіти мають змогу пити воду. 

Квіти потрібно ставити у чисту прохолодну воду. Через бактерії, які з'являються у воді квіти можуть псуватись, тому потрібно часто міняти воду. Бажано змінювати воду та оновлювати зріз квітки кожного дня. Для більшості квітів діє правило - чим більше води, тим краще.

До кожного букета ми додаємо кілька пакетиків із кризалом - спеціальною речовиною, що запобігає швидкому розмноженню бактерій та дозволяє квітці довше залишатися свіжою. Не забувайте додавати його до свіжої води.

Якщо обираєте, де поставити квіти, оберіть прохолодне місце, але обов'язково з плюсовою температурою. Також квіти не люблять жару, тому не ставте їх на сонці чи у місця, де є пряме попадання сонячних променів. Крім того, зрізані квіти не слід тримати поблизу опалювальних приладів, на протязі. Коли взимку приносите квіти з морозу, не треба їх одразу ставити у воду. Нехай постоять без води деякий час, щоб звикли до температури приміщення. 

 

Різні квіти мають різний термін життя. Якщо у вазі якась квітка підв'яла, то викиньте її, щоб вона не забруднювала воду та не вкорочувала термін життя іншим квітам.

 

Сподіваємось, що з нашими простими порадами подаровані Вам квіти будуть довго тішити Вас та оточуючих!