Умови доставки

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що час адміністрування замовлення, тобто, час від прийняття замовлення до його виконання, становить мінімум 2 години.

У разі відмови одержувача отримати букет, замовлення вважається виконаним і повернення коштів не відбувається.

Оскільки квіти - це товар, який вимагає особливих умов експлуатації, претензію по квітах ми розглядаємо за наступних умов:

Ми на власний розсуд розглянемо питання, які представлені нам після закінчення цього часу, але залишаємо за собою право відмовити у відшкодуванні або повторній відправці замовлення.

 - товар не був у експлуатації або пошкодженим після отримання.

Хоча ми робимо все можливе, щоб цього не сталося, в дуже рідкісних випадках квіти прибувають до місця призначення пошкодженими або не прибувають через непередбачені проблеми. Якщо одержувач отримає пошкоджені квіти, будь-ласка, зв’яжіться з нами негайно, щоб ми змогли організувати одну з наступних дій:

   - повторне відправлення або

   - повне або часткове відшкодування (% відшкодування залежить від конкретних обставин).

У випадку, якщо додаток до квітів, наприклад повітряна куля чи ваза, був пошкоджений або відсутній, ми не зможемо його повторно відправити, але будемо раді повернути його вартість.

Якщо ми вважаємо, що відбулися зловживання нашою політикою повернення або є постійні вимоги про повернення коштів від тієї ж особи чи групи осіб, ми залишаємо за собою право відмовитись приймати замовлення від даних клієнтів. Якщо ми приймемо таке рішення, ми повідомимо замовника про своє рішення письмово, електронною поштою або по телефону. 

Важливо зауважити, що ця гарантія не надає права на автоматичне 100% повернення коштів, а лише на справедливе рішення.

Час від часу трапляються невеликі людські помилки, наприклад, може бути відсутня листівка або якась із замінених квітів не подобається отримувачу. За таких обставин ми зробимо все можливе, щоб замовник був задоволений. Якщо замовник вважає, що доставлений букет істотно відрізняється від описаного, ми можемо на свій розсуд запропонувати часткове повернення коштів або знижку на майбутнє замовлення, але не можемо цього гарантувати. Рішення приймається індивідуально по кожній окремій ситуації нашою відповідальною особою.

Ми не толеруємо образливу поведінку стосовно людей, які працюють в нашій компанії. Хоча ми прагнемо зробити все можливе, і з 99% наших замовлень все добре, іноді допускаються помилки. Купівля у нас не дає права переходити на особистості або підвищувати тон у розмові з нашим персоналом. В такому випадку ми залишаємо за собою право припинити будь-який діалог та не приймати замовлень від таких клієнтів в майбутньому.

Якщо ви бажаєте замовити квіти з доставкою у Львові, тоді Ви потрапили точно за адресою, адже в нашому інтернет-магазині є композиції з троянд, хризантем, лілій, тюльпанів, альстромерій та інших квітів. Їх аромат стане запорукою гарного настрою. Всі квіти будуть доставлені точно в той час, який Ви вкажете при замовленні, незалежно від часу замовлення і віддаленості адресата. Ми розуміємо, як важливо доставити букет вашим близьким, коханим або знайомим вчасно. З нами ви зможете здивувати колегу, рідну або кохану людину, відправивши їм букет, який краще будь-яких слів і подарунків висловить Ваше ставлення і почуття. Творчий підхід до створення композицій, а також використання незвичайних квітів, роблять роботи наших флористів нашої компанії унікальними. Ми поєднуєм класику і сучасні течії, використовуєм стандартні та екзотичні квіти. Ми завжди намагаємось надавати послуги найвищої якості за доступними та привабливими цінами. На нашому сайті Ви завжди зможете підібрати букет або подарунок відповідно до власного бюджету. Постійних клієнтів ми заохочуємо знижками і бонусними програмами. Наші акції та спеціальні пропозиції дозволять Вам зробити вигідну покупку. Такі акції зроблять доставку квітів ще приємнішою для Вас та збереже кошти. Як би чудово не виглядали квіти або подарунок, ми розуміємо, наскільки важливим є те, щоб отримати подарунок в потрібний момент і з правильною подачею. Наші менеджери завжди допоможуть з оформленням замовлення, а кур'єрська служба подарує гарний настрій та радість одержувачу. Наш сервіс працює цілодобово. Доставку квітів в Львові можна замовити в будь-який час. Переваги доставки квітів від KVITOCHKA по Львову: величезний вибір композицій, подарунки та солодощі на додаток до букетів; сервіс 24/7; швидка та вчасна доставка квітів по Львову; вигідні цінові пропозиції з бонусними і акційними програмами для постійних кліентів; зручний сайт з системою пошуку і сортування букетів за видом,кольором та приводом, забезпечить легкість при виборі подарунка; гарантія якості послуг доставки та свіжості квітів; вибір зручного способу оплати- готівкою, електронними грошима чи банківською картою.

 Даруйте своїм рідним радість і щастя разом з доставкою квітів від Квіточки!