Якщо ви бажаєте замовити квіти з доставкою у Львові, тоді Ви потрапили точно за адресою, адже в нашому інтернет-магазині є чарівні композиції з троянд, хризантем, лілій, тюльпанів, альстромерій і інших розкішних квітів, чий аромат стане запорукою гарного настрою. Всі квіти будуть доставлені точно в термін, незалежно від часу замовлення і віддаленості адресата. Ми розуміємо, як важливо доставити букет вашим близьким, коханим або знайомим саме в той момент, який ви вказали. Наші кур'єри завжди добираються до місця в точний час, щоб принести трішки ароматного тепла і краси в святковий або особливий день.З нами ви зможете здивувати колег, рідну або улюблену людину, відправивши їм чарівний букет, який краще будь-яких слів і подарунків висловить ваше ставлення і почуття. 

Доставка квітів у Львові від Квіточка надає краще своїм клієнтам.
• Різні види найсвіжіших квітів і постійні новинки.Творчий підхід до створення композицій, а також використання незвичайних рослин, роблять роботи наших флористів компанії унікальними і неповторними. Поєднання класики і сучасних течій, використання екзотичних квітів, перетворюють створені букети в справжні шедеври.

• Доступні і привабливі ціни.Не багато хто може похвалитися можливістю надавати послуги найвищої якості за низькими цінами, можливістю підібрати букети і подарунки відповідно бюджету.Крім того, ми раді заохочувати постійних клієнтів знижками і бонусними програмами, проводити різні акції і давати спеціальні пропозиції, які допоможуть зберегти кошти, а доставка квітів стане ще приємнішою.

• Сервіс.Як би чудово не виглядали квіти або подарунок, ми розуміємо, що найважливішим є те, щоб отримати подарунок в потрібний момент і з правильною подачею. Тому швидкість і точність дуже цінуються в такій справі. Наші менеджери намагаються допомогти кожному клієнту з оформленням замовлення, а кур'єрська служба поспішає подарувати гарний настрій і радість одержувачу. Крім того, наш сервіс працює цілодобово, а тому доставка квітів, яку можна оформити в будь-який час, має великі переваги.

Переваги доставки квітів від Квіточка по Львову:

 

Зверніть, будь-ласка,увагу, що час адміністрування замовлення, тобто, час від прийняття замовлення до його виконання, становить мінімум 2 години. Даруйте своїм рідним радість і щастя разом з доставкою квітів від Квіточки! У разі відмови одержувача повернення коштів не виробляється і замовлення вважається виконаним.

Замовлення на нічну доставку приймаються до 18:00. Вартість доставки уточніть, будь-ласка, у оператора.