Вибір весільного букету для нареченої

Наречений та наречена з букетом

Весілля – це дуже важлива подія у житті закоханих людей. Важливо, щоб цей день запам’ятався на довгі роки, тому треба приділяти достатньо уваги навіть дрібничкам. Замовити весільні букети у Львові можна у спеціальних флористичних магазинах. Вам запропонують величезний вибір. Але букет нареченої повинен відповідати конкретним вимогам і правилам.

При виборі букета нареченої потрібно звернути увагу на такі моменти:

Це основні моменти, на які треба звернути увагу нареченій. Лише у такому випадку весільний букет приверне до вас увагу, адже він гармонійно доповнює та завершує святковий образ.

Наречений з букетом

Основні помилки наречених при замовленні букета

Деякі наречені не знають, як правильно обрати весільний букет. Саме тому вони припускаються серйозних помилок. До основних пунктів можна віднести:

Це найбільш поширені помилки, яких припускаються сучасні наречені. Якщо ви зможете їх уникнути, то зможете знайти букет, що стане ідеальним доповненням вашого образу.

Наречений з весільним букетом

Тренди в оформленні сучасних букетів наречених

В наш час діють певні правила, що стосуються оформлення букету нареченої. У 2017 році попитом користуються композиції вільної форми, у папері і інші оригінальні варіанти.

Вільна форма у особливому тренді саме у цьому році. Ви можете робити вибір на користь того варіанта, який вам подобається. Головне, щоб форма букета пасувала до вашого загального образу.

Цікаві доповнення також у моді. Це можуть бути сухі фрукти, гілля, сухі квіти і так далі. Головне, щоб їх було не занадто багато, оскільки такий букет буде виглядати занадто перевантажено.

Зефірні квіти кольору пудри виглядають ніжно та елегантно. Саме вони популярні у наш час. Такі букети нагадують легкий зефір, який завершує та доповнює загальну композицію.

Центральні акценти знову у моді. Серед ніжних та ароматних квітів присутній яскравий акцент. Він привертає увагу своїм нестандартним виглядом, тому ви будете зіркою на своєму святі.

Фото букетів наречених Фото букетів наречених Фото букетів наречених