Яку кольорову гамму весілля обрати?

 

Щоб ваше свято було незабутньою подією потрібно враховувати кожну деталь. Найперше, що вибирають наречені, приступаючи до стилістики весілля, це кольорова гамма свята. На їхній вибір впливають особисті переваги, сезон обраний для події, бажана тематика заходу, а також тренди у колористиці. Які кольори будуть в моді у цьому році?

 

Весільна палітра 2018 потішить своєю яскравістю, насиченістю  та різноманітністю: від ніжних пудрових відтінків до контрастного чорного і глибокого морського. Незважаючи на те, що більшість пар віддають перевагу світлим відтінкам при оформленні свого свята, експерти впевнені, що «пудровий курс» незабаром зміниться на більш насичені тонові рішення.

  

Вибираючи яскраву палітру, професіонали закликають розставляти акценти дозовано, щоб не перетворити свято у  «кислотне» видовище. У своєму огляді ми орієнтуємося на дослідження від інституту кольору Pantone, саме вони щорічно пророкують модні колористичні рішення.

  

  

Обравши основну кольорову гамму,можна приступати до підбору квіткових композицій, букету для нареченої, одягу та інших важливих деталей. Найкраще вибрати кілька нюансних кольорів вашого свята, щоб вони гармонійно поєднувались та доповнювали одне одного, і наступним кроком розставити акценти. Букет нареченої може бути дуже приближеним в тоні до сукні, а може кардинально виділятись та стати яскравим акцентом. Також не варто забувати про доповнюючі кольори які будуть підсилювати одне одного, роблячи увесь декор значно цікавішим.

  

   

 

Неважливо, буде весілля в пудрових чи в насичених відтінках. Головне щоб Ви обрали саме «свої» кольори!