Квіти на 8 березня,що дарувати?

 

Цим питанням задаються багато чоловіків, адже з кожним роком здивувати свою кохану, маму, сестру чи подругу хочеться більше , а обрати буває важко.

 

Зазвичай, символом 8 березня серед квітів, були і являються , до сих пір, тюльпани. Саме вони нагадують нам , що вже весна і  пора чекати тепле сонце .

Ми теж їх любимо , саме тому ви можете замовити їх у нас з доставкою по м.Львів.

Можна обрати цікавий , райдужний мікс з тюльпанчиків, який порадує яскравістю жіночу частину вашого життя. Або ж скласти однотонний, ніжний і вишуканий з чисто білих , наприклад. 

 

   

 

 

Також, звичайно,  ви можете обрати будь-який інший колір, все залежить від вподобань людини, якій ви обираєте подарунок.

 

Якщо ж, саме в цей рік ви вирішили подарувати якийсь інший, не менш гарний та цікавий букет, пропонуємо вам відштовхуватися від певних критеріїв, щоб влучити в саме серце вашого отримувача. 

Критерій, за якими ви можете обрати подарунок, саме той від якого зрадіє ваш отримувач, є дуже багато. Але ми з вами розглянемо головні.

 

Одним з хороших аспектів вибору є , звичайно ж , колір.

Жінки - люди настрою , і звичайно в кожної з них є свій улюблений колір. Хтось любить ніжні світлі кольори, інші ж яскраві чи багряні. Ми впевнені, що ви знаєте , якому кольору надає перевагу ваше жіноче оточення. 

Отже, виділимо ті, які найбільше використовуються в наших букетах.

 

 • Білі/ світлі / пастельні / рожеві 

Не дивно, що ці кольори  перші . Багато жінок надають перевагу ніжній кольоровій гаммі, адже це виражає їх внутрішній світ. 

 

Ви можете обрати, наприклад,  монобукет з:

 

Або ж, надати перевагу, збірним букетикам.

 

   

 

 

Більше букетів ви можете знайти у нас на сайті і знайти саме той, який буде до вподоби вам.

Звичайно, жінки часто надають перевагу, червоним , стриманим і пристрасним кольорам. Якщо ви вирішили обрати букет в такому кольорі, ми також вам допоможемо.

 

Монобукетом може бути , як і 101 червона троянда так і будь-яка інша кількість.

 

 

Якщо, ви обрали збірний букет , цікаві варіанти є і тут.

 

   

 

 

Ви самі робите вибір, адже своїх жінок знаєте краще. 

Це може як  монобукет з троянд, починаючи від букету із 101 квіточки або ж охапки кущових троянд. І закінчуючи, вибором якогось незвичайного сорту піоновидних троянд, від яких не зможе відмовитися жодна жінка. 

Або ж здивуйте, екзотичними квіточками, вони завжди є у нас!

Ми раді будемо вам допомогти, і доставити ваше замовлення по м. Львів.