Оформлення весільного залу Львів 

Оформлення столу молодят

 

Що таке весільний зал? Це частина світу, створеного, щоб підкреслити особливість і незвичайність важливого моменту в житті двох людей, після якого їх долі сплетуться ще тісніше. Це місце, де зберуться друзі, родичі, знайомі. Це місце, де будуть плакати і сміятись. Це особливий світ, створений для двох, але в якому всі, кому вони близькі, знайдуть своє місце. Підкреслити цю особливість дозволяє оформлення залу. Наша задача ‒ не просто оформити квітами приміщення, а створити особливий світ Вашої святкової події, щоб оформлення гармонійно вписалось у загальну концепцію весілля. 

Як загалом виглядає процес роботи із залом і які його особливості? Існують два шляхи ‒ підбір залу під стилістику весілля або допасування стилістики до залу. Взагалі від самого вигляду залу залежить дуже багато, тому це перша річ, яка зазвичай вибирається для весілля. В цьому можна проявити креатив, адже для проведення весілля, крім ресторану, можна використати, наприклад, оранжерею або шатро. Якщо говорити саме про зали, найкраще трансформуються білі зали без будь-якого оздоблення, але таких відносно мало. Від висоти залу залежить висота композицій на столах, можливість декорації стелі, конфігурація та розміри президіуму наречених. Стилістика залу також відіграє важливу роль. Якщо Ви хочете весілля в стилі рустік, не варто обирати зал з класичними колонами. В деяких випадках можна повністю задрапірувати зал, але зазвичай фінансово вигідніше обрати його правильно або побудувати тимчасову конструкцію для проведення свята. Тому найкраще вибирати весільний зал одразу після створення концепції весілля. І для найкращого результату цим має займатися одна і та ж команда. Навіть у деталей оформлення є певна ієрархія. Найважливішою зоною є президіум наречених. Далі за ним ‒ композиції на столах гостей. Саме ними будуть милуватись гості протягом усього свята. В кожній деталі оформлення є певні правила, знати які флорист зобов'язаний. Наприклад, висота композицій на столах гостей може бути до 30 см або від 60 см, інакше композиції будуть заважати гостям спілкуватися між собою. Ціна оформлення дуже індивідуальна і залежить від багатьох параметрів: кольорової гами (квітів білого кольору багато, а голубого чи синього менше, відповідно, вони дорожчі), пори року, кількості гостей на весіллі тощо. Тому вона прораховується у кількох варіантах вже після зустрічі з Вами.

Замовити оформлення весільного залу на нашому сайті дуже просто. Все, що Вам потрібно – зателефонувати чи написати нам.

 
Телефон

+38(050)371-23-91;
+38(068)615-50-40.

Перелік наших робіт, що постійно оновлюється, Ви можете знайти за посиланням:

Ми з нетерпінням чекаємо, щоб зробити ваші мрії реальністю!

Команда "КВІТОЧКА"

Наші роботи по оформленню весільних залів

Кращі ідеї для оформлення весільного залу від флористів компанії КВІТОЧКА

Ми зробили роботу з квітами своєю професією, яка нас повністю захопила. Ми любимо свою справу, хочемо радувати наших клієнтів, постійно пропонуючи нові ідеї. Адже кожне весілля – подія неповторна, таким же неповторним є і оформлення залу на весілля. Для кожного окремого випадку ми розробляємо особистий проект, пропонуємо, як краще прикрасити приміщення, завжди обговорюємо своє бачення з замовниками та разом шукаємо кращий варіант.

Висловлюйте свої побажання, всі інші турботи щодо оформлення весільного залу у Львові ми беремо на себе. Якщо Ви ще не вирішили, як повинен виглядати банкетний зал, то подивіться наші роботи, які вже були зроблені флористами компанії «Квіточка». Може щось надихне, заінтригує.

Маючи великий досвід у оформлені інтер’єрів живими рослинами, можемо сказати, що для оформлення залу підійдуть будь-які квіти. Обираючи тематику можна опиратися на сезонні рослини: прикрасити приміщення півоніями чи хризантемами, обрати завжди популярні троянди, створити букети з лілій, вплести в квіткову композицію орхідеї, жоржини, кали, гладіолуси… Можна ж навпаки, обрати щось дивне та екзотичне. Варіантів, що запропонують до Вашого весілля наші флористи, нескінченно багато.