Оформлення весільних залів Львів – ми реалізуємо будь-які Ваші бажання

Оформлення столу молодят

Весілля – подія дуже важлива у житті кожної пари. Так хочеться, щоб цей день був просто ідеальним у всіх, без виключення, відношеннях. Хочеться гарніше за всіх виглядати, почуватися на сьомому небі, вразити друзів, приголомшити рідних. Але щоб все вийшло так, як заплановано, потрібна чимала підготовка, необхідно прорахувати мільйон дрібниці, нічого не проґавити, все тримати на контролі. Це складно, та цілком можливо.

Флористи компанії «Квіточка» з радістю візьмуть частину Ваших клопотів на себе. Ми допоможемо зробити оформлення весільного залу неповторним, реалізуємо всі Ваші мрії, організуємо все на вищому рівні.

Квіти – те, без чого не обійдеться ні одна весільна церемонія. І мова йде не тільки про букет нареченої, який є прикрасою кожної жінки. Квіти на весіллі – чи не найрозповсюдженіший подарунок. Шикарні букети дарують друзі та родичі, квітами прикрашають автомобілі весільної процесії, без них не обійдеться оформлення весільних залів, арок для виїзних церемоній та багато чого іншого.

Чудовими композиціями можна прикрасити стіл, за яким сидітиме подружжя під час банкету, букети додадуть настрою, якщо будуть стояти на столах гостей, квіти покращать настрій, зроблять приміщення більш затишним, святковим.

Шановні гості, кожне весілля є для нас унікальним і ціни на флористичне оформлення залежить від багатьох деталей. Якщо Ви хочете поговорити з нами про декор Вашого весілля чи уточнити певні деталі, телефонуйте:
 
Телефон

+38(050)371-23-91;
+38(068)615-50-40.

 

Також перелік наших робіт, що постійно оновлюється, Ви можете знайти за посиланням:

Ми з нетерпінням чекаємо, щоб зробити ваші мрії реальністю!

Команда "КВІТОЧКА"

Наші роботи по оформленню весільних залів

Кращі ідеї для оформлення весільного залу від флористів компанії «Квіточка»

Ми зробили роботу з квітами своєю професією, яка нас повністю захопила. Ми любимо свою справу, хочемо радувати наших клієнтів, постійно пропонуючи нові ідеї. Адже кожне весілля – подія неповторна, таким же неповторним є і оформлення залу на весілля. Для кожного окремого випадку ми розробляємо особистий проект, пропонуємо, як краще прикрасити приміщення, завжди обговорюємо своє бачення з замовниками та разом шукаємо кращий варіант.

Висловлюйте свої побажання, всі інші турботи щодо оформлення весільного залу у Львові ми беремо на себе. Якщо Ви ще не вирішили, як повинен виглядати банкетний зал, то подивіться наші роботи, які вже були зроблені флористами компанії «Квіточка». Може щось надихне, заінтригує.

Маючи великий досвід у оформлені інтер’єрів живими рослинами, можемо сказати, що для оформлення залу підійдуть будь-які квіти. Обираючи тематику можна опиратися на сезонні рослини: прикрасити приміщення півоніями чи хризантемами, обрати завжди популярні троянди, створити букети з лілій, вплести в квіткову композицію орхідеї, жоржини, кали, гладіолуси… Можна ж навпаки, обрати щось дивне та екзотичне. Варіантів, що запропонують до Вашого весілля наші флористи, нескінченно багато.