Listva 0
0

Оплата та доставка

Оплата карткою

Швидкий і зручний метод оплатити замовлення з допомогою карт Visa/Mastercard

Оплата через PayPal

Швидкий і зручний метод оплати для клієнтів, що знаходяться за межами України.

Готівкою в студії

Після того, як ви створите замовлення, з вами зв’яжеться менеджер для узгодження часу та місця оплати.

Назад на головну
Вартість доставки
Вартість доставки по Львову складає 150 грн. Вартість доставки за межі Львова розраховується в залежності від відстані до отримувача по тарифу 7 грн. за 1 км., при цьому до уваги береться відстань в обидві сторони.
Умови доставки

Доставка квітів здійснюється за адресою, вказаною замовником в процесі оформлення замовлення. У випадку відсутності отримувача і неможливості передати замовлення отримувачу, букет буде повернуто в студію. Додаткова спроба доставити замовлення ставиться в рахунок замовнику, як окрема доставка. Ми проінформуємо Вас про відсутність отримувача безпосередньо після спроби доставити замовлення.

Перед здійсненням доставки замовлення, ми робимо дзвінок отримувачу з метою уточнення його місцезнаходження. Якщо Ви бажаєте, щоб замовлення стало сюрпризом для отримувача, повідомте нас про це.

По замовчуванню, всі доставки, які ми виконуємо є анонімними. Ми не розголошуємо імені та персональних даних замовника отримувачу. Якщо Ви бажаєте, щоб ми повідомили отримувачу ім’я замовника, повідомте нас про це.

У випадку відмови отримувача прийняти замовлення, замовлення вважається виконаним, так як ми виконали зобов’язання доставити замовлення зі своєї сторони. Ми повідомимо Вас про відмову отримувача прийняти замовлення безпосередньо після спроби доставити замовлення.

У випадку відсутності точної адреси місцезнаходження отримувача, Ви можете скористатись послугою безадресної доставки. Маючи телефонний номер або інший контакт до отримувача, ми самостійно знайдемо отримувача та доставимо замовлення.

Оплачуйте за допомогою
Вверх
СЛУЖБА ДОСТАВКИ КВІТІВ