Збірний букет

 

Тут і починається творчість. Такий букет може бути будь-якого кольору, форми, стилю і т.д. - жодних обмежень. 

Звісно, флорист буде відштовхуватися від вподобань замовника (або власних), приводу, бюджету та інших факторів, проте основна умова незмінна - три і більше видів квітів. 

 

Такий букет надовго притягує до себе погляд: його хочеться роздивлятися та вивчати. 

 

 

Він буде доречним у будь-якій ситуації: на День народження, річницю, весілля, просто без приводу. Хоча тут, звісно, виникають свої нюанси, тож якщо вам потрібен букетик для нареченої чи дружки, обов'язково попередьте про це свого флориста. Статтю про весільні букетики, між іншим, ви можете почитати у нашому блозі.

 

 

Серед цього розмаїття достатньо легко загубитися, якщо раніше ви не цікавились флористикою і просто хочете замовити букет. У такому разі слід розповісти флористу більше про темперамент та вподобання дівчини, якій ви збираєтеся подарувати квіти. 

Ніжні, розкидисті композиції з польових квіточок частіше подобаються молодим дівчатам, старша ж пані з більшою імовірністю надасть перевагу пишному букету з трояндами, жоржинами чи хризантемами. Любительці сюрпризів краще подарувати щось незвичне: наприклад, букет із банксію, протеєю чи аліумом. У виборі кольору можна відштовхуватися від темпераменту: контрастний букет із насиченими кольорами більше підійде яскравій та емоційній дівчині, у той час як стриманій леді краще підібрати букет у пастельній гамі.

 

 

Проте все це, звісно ж, лише теорія, і користатися нею слід лише у тих випадках, коли ви даруєте людині квіти вперше і ще не встигли вивчити її смаки. Значно приємніше отримати невеличкий  букетик із квіткою, яку ви мимохіть згадали під час розмови, ніж дорогий, але "знеособлений" букет. 

 

А підібрати правильну композицію вам завжди з радістю допоможуть наші флористи. Замовити будь-який букет, який ви побачили у цій статті, ви зможете на нашому сайті з доставкою в м. Львів та області.