Listva 0
0

Питання та відповіді

Як замовити букет?

Букет можна замовити на сайті або по телефону / написавши нам в мессенджерах. Телефон служби доставки квітів +38 (068) 615 50 40. Служба доставки працює ЦІЛОДОБОВО.

Який мінімальний час доставки замовлення?

Стандартний час обробки замовлення складає дві години. Це час, який нам потрібен для того, щоб створити букет і доставити його в будь-яку точку Львова. В деяких випадках ми можемо доставити букет значно швидше. При потребі термінової доставки, повідомте нас про це і зробимо все можливе, щоб ваше замовлення якнайшвидше потрапило до отримувача.

 

Як оплатити букет?

При замовленні на сайті букет можна оплатити за допомогою карт Visa / Mastercard або в платіжній системі PayPal через форму, запропоновану сайтом в процесі оформлення замовлення. У випадку, якщо замовлення було здійснено по телефону, оплату можна здійснити, натиснувши на кнопку платіжної системи або кнопку PayPal на сторінці з описом методів оплати.

Звідки я взнаю, що замовлення доставлено?

Після виконання замовлення ви отримаєте підтвердження про виконання замовлення у вигляді смс або повідомлення в месенджері на номер, вказаний вами в процесі замовлення, як номер замовника. При виконанні кожного замовлення ми робимо фотографію отримувача з замовленням в руках. На Ваше прохання, ми можемо надати вам цю фотографію.

Чи ви надаєте отримувачу інформацію про замовника?

Ні. По замовчуванню всі наші замовлення анонімні. Якщо ви хочете, щоб ми повідомили отримувача, від кого він/вона отримує подарунок, будь-ласка, повідомте нас про це в процесі оформлення замовлення. Якщо отримувач наполягає на розкритті імені замовника, ми обов’язково зв’язуємось з замовником з метою отримання дозволу на розголошення цієї інформації.

Чому мій букет виглядає не так, як на зображенні?

Незначне відхилення у вигляді букета допустиме, так як в кожному букеті присутній почерк флориста, який його робить. Зробити два букета, однакових на 99 % – можливо,  ідентичних на 100 % – неможливо. 

Відхилення у вигляді букета можливе також у випадку відсутності деяких квітів в наявності. Але в цьому випадку ми повідомимо Вас про це.

Як правильно зберігати букет?

Після отримання букета квіти необхідно підрізати та поставити в вазу в чисту воду. Вазу необхідно поставити так, щоб на квіти не попадали прямі сонячні промені. Пам’ятайте, чим вища температура зберігання квітів, тим менший термін їх зберігання.

Найбільш популярні товари
Вверх
СЛУЖБА ДОСТАВКИ КВІТІВ