Секрети оформлення фото зони квітами

Нове віяння в святковому оформленні - фото зона на весілля - дає простір для творчості декораторам, а молодятам та їхнім гостям дозволяє перетворити процес фотографування в веселощі та запам'ятовується на довгі роки. Часи знімків наречених біля берізок і на долоньках вже пройшли, а на зміну їм прийшла західна манера фотозйомки - на тлі романтичних пейзажів і красивих будівель, з увагою до дрібниць і декору. І однією з найяскравіших ідей є оформлення фото зон. Вона являє собою обмежений простір, прикрашене в стилі весілля, з різноманітним, добре продуманим декором. У цьому місці молоді та гості можуть відобразити щасливу мить і просто повеселитися.

Оформлення фото зони квітами має безліч особливостей. У першу чергу, необхідно враховувати, що композиція повинна гармоніювати зі стилем наречених, кольоровою гамою, що переважає в стилістиці весілля. При оформленні потрібно враховувати характеристики місцевості де буде розміщено зону для фотосесії. Такий підхід дозволяє флористам створювати унікальні композиції, які оптимально вписуються у навколишнє оточення.

Завершеність композиції надають декоративні елементи, наприклад фото рамки, підставки, декоративні панелі, арки і т. д. Так, наприклад, якщо стилістика весілля у класичному стилі, краще підбирати традиційні строгі квіти. Але не потрібно забувати що фото зона являється окремою частиною в оформленні весільного залу і може виступати як окремій об’єкт інтер’єру зі своєю стилістикою.

Квіти та освітлення

Обов'язково потрібно враховувати і такий фактор, як освітленість. У першу чергу, кожна квітка виглядає по-різному в штучному освітленні. У результаті композиція, яка на папері виглядає ідеальною і повністю відповідає дизайну, насправді може виявитися програшною. Спеціаліст обов'язково враховує у своїй роботі ці нюанси, а виконуючи самостійне оформлення весілля квітами можна прогледіти важливі особливості.

Звичайно, необхідну інформацію про те, як зібрати букет або гірлянду можна знайти, але створити таку композицію, яка ідеально впишеться в інтер'єр оформлюваного залу значно складніше. Для цього недостатньо знати технологію складання квітів - необхідно мати величезний досвід, розуміти, як «ведуть» себе ті чи інші квіти в різних умовах. Для того, щоб непрофесіонал зміг ефективно впоратися з цією роботою, потрібно величезна кількість часу, а гарантувати результат все одно не можна. Якщо ви хочете, щоб банкетний зал та зона фотосесії були повністю підготовлений до майбутнього торжества, то краще замовити оформленні весільного залу довірившись професіоналам.

Варіанти оформлення весільної фотозони у Львові від Kvitochka

Шановні гості, кожне весілля є для нас унікальним і ціни на флористичне оформлення залежить від багатьюх деталей. Якщо Ви хочете поговорити з нами про декор Вашого весілля чи уточнити певні деталі, телефонуйте:
 
Телефон

+38(050)371-23-91; +38(068)615-50-40.

 

Також перелік наших робіт, що постійно оновлюється, Ви можете знайти за посиланням: