Сім найбільш популярних стилів весільних букетів

(авторські права на статтю належать www.insidewedding.com, оригінал статті можна прочитати за цим посиланням)
Для тих, хто не звертає на це особливої уваги, весільні букети часто виглядають однаково. Для багатьох - це просто зібрані разом квіти, перев'язані стрічкою. Але так може здаватись тільки на перший погляд :) Насправді ж - це дуже важливий елемент весільного образу. Існує цілий ряд різних стилів, до яких можна віднести букет. Усе залежить від форми і використаних в ньому кольорів квітів. Вам вирішувати, який з них найкраще доповнить стиль Вашого плаття чи весільної церемонії. Букет більшого розміру, наприклад, пасуватиме до церемонії в церкві, в той час як маленький, зручніший, складений більш вільно букетик краще підійде для подальшого святкування в саду.  Ваш флорист буде дуже вдячний Вам, якщо Ви зможете сказати точно, букет якого стилю Вам потрібен.
 
Ми зібрали найбільш популярних стилів весільних букетів. Лише Вам обирати, який з них стане найкращим доповненням Вашого весільного образу.
 
Стиль 1 - Каскад
 
Особливістю цього стилю є так званий водоспад - спадаючі, як вода, квіти в передній частині композиції. Найкраще створюють ефект 'виливання' з букета такі квіти, як дендробіум, фаленопсіс та стефанотіс. Такий тип букету є досить стильним акцентом в руках нареченої, що привертає до себе увагу і стає одним з основних елементів образу. Обираючи такий стиль букетів, пам'ятайте, що Ваше плаття та аксесуари мають бути витримані в більш стриманому стилі.
 
 
Фотографії Aaron Delesie (зліва) та Justine Ungaro (справа)
 
Стиль 2 - Posy
 
Це класичний букет, який дуже популярний серед наречених. Стебла букету в цьому стилі, як правило, обертають стрічкою, а форму роблять округлою. Невеликий розмір дозволяє тримати цей букет в одній руці. Це компактне, але дуже стильне доповнення до Вашого образу. Невеликий розмір, ідеальна округла форма і чіткі лінії - нічого зайвого. Це один з найулюбленіших наших букетів. Такі букети є не тільки ідеальним аксесуаром нареченої, а й найпопулярнішим вибором для дружок.
 

Фотографії B&G Photography (зліва) та Chrisman Studios (справа)

Стиль 3 - Hand-Tied
 
Цей стиль відрізняється від інших своєю невимушеністю та природністю. Стебла різної довжини, різних кольорів та текстури, зв'язані вільно, щоб справити враження щойно зрізаних квітів. Такі букети можуть включати в себе широкий асортимент квітів та зелені. Зв'язані вільніше, ніж в інших стилях, ці букети дуже добре підходять для богемних весіль та весіль в стилі рустик, сад або бохо.
 

Фотографії Elizabeth Messina (зліва) та Heather Kincaid (справа)

Стиль 4 - Круглі
 
Форма! Тут йдеться тільки про форму. Для цих букетів часто використовують квіти одного типу. Наприклад, троянди чи піони. Найчастіше такі букети роблять одноколірними, через те, що різні фактури в них сильно притягують погляд.
 
 
Фотографії Darin Fong (зліва) та Clane Gessel Photography (справа)
 
Стиль 5 - Nosegay
 
В цьому, схожому на posy, стилі більше уваги приділяється зелені. Оскільки цей букет невеликий, найкраще він підійде тендітній нареченій. Він не настільки класичний, як круглий букет. Випади зелені нададуть легкості та повітряності образу.
 
 
Фоторгафії Katelyn James Photography (зліва) та lunaphoto (справа)
 
Стиль 6 - Pomander
 
Ці повністю круглі букети з стрічкою, за яку їх тримають сильно виділяються серед інших стилів своєю незвичністю. Їх часто підвішують в проходах, а також використовують, як букети дружок. Єдина незручність - такий букет не можна поставити, тож його, як правило, підвішують за стрічку, коли потрібно звільнити руки.
 
 
Фотографії Kim Fox Photography (зліва) та Jay Lawrence Goldman Photography (справа)
 
Стиль 7 - Гламелія
 
Цей надзвичайний букет складається, фактично, з окремих пелюсток, скріплених разом, щоб створити враження однієї великої квітки. Це дуже гарний і незвичайний букет, що завжди гармонійно доповнює образ нареченої.
 
 
Фотографія Marianne Lozano
 

    Наші флористи врахують всі Ваші побажання та підберуть букет, що буде Вашим відображенням, підкреслить Ваші особливості та стане головним аксесуаром у цей день.