Сім найбільш популярних стилів весільних букетів

(авторські права на статтю належать www.insidewedding.com, оригінал статті можна прочитати за цим посиланням)
Для тих, хто не звертає на це особливої уваги, весільні букети часто виглядають однаково. Для багатьох - це просто зібрані разом квіти, перев'язані стрічкою. Але так може здаватись тільки на перший погляд і тільки в тому випадку, якщо не приділяти букету великого значення. Насправді ж - це дуже важливий елемент весільного образу і існує цілий ряд різних стилів, до яких можна віднести букет, в залежності від форми і використаних в ньому кольорів квітів. Вам вирішувати, який з цих стилів найкраще доповнить стиль Вашого плаття чи весільної церемонії. Букет більшого розміру, наприклад, може краще підійти для церемонії в церкві, в той час як маленький, зручніший, складений більш вільно букет краще підійде для подальшого святкування в саду.  Ваш флорист буде дуже вдячний Вам, якщо Ви зможете сказати точно, букет якого стилю Вам потрібен.
 
Внизу зібрані сім найбільш популярних стилів весільних букетів. Зверніть увагу, який з цих стилів стане найкращим доповненням до Вашого весільного образу.
 
Стиль 1 - Каскад
 
Особливістю цього стилю є так званий водоспад - падаючі, як вода, квіти в передній частині композиції. Найкраще створюють ефект 'виливання' з букета такі квіти, як дендробіум, фаленопсіс та стефанотіс. Такий тип букету є досить сильним стильним акцентом в руках нареченої, що привертає до себе увагу і стає одним з основних елементів образу. Обираючи такий стиль букетів, пам'ятайте, що Ваше плаття та аксесуари мають бути витримані в більш стриманому стилі.
 
 
Фотографії Aaron Delesie (зліва) та Justine Ungaro (справа)
 
Стиль 2 - Posy
 
Це класичний букет і дуже популярний вибір серед наречених. Стебла букету в цьому стилі, як правило, обертають стрічкою, а форму роблять округлою. Невеликий розмір дозволяє тримати цей букет в одній руці. Це компактне, але дуже стильне доповнення до Вашого образу. Невеликий розмір, ідеальна округла форма і чіткі лінії - нічого зайвого. Це один з найулюбленіших наших букетів. Такі букети є не тільки ідеальним аксесуаром нареченої, а й найпопулярнішим вибором для дружок.
 

Фотографії B&G Photography (зліва) та Chrisman Studios (справа)

Стиль 3 - Hand-Tied
 
Цей стиль відрізняється від інших своєю невимушеністю та природністю. Стебла різної довжини, різних кольорів та текстури, зв'язані вільно, щоб справити враження щойно зрізаних квітів. Такі букети можуть включати в себе широкий асортимент квітів та зелені. Зв'язані вільніше, ніж в інших стилях, ці букети дуже добре підходять для богемних весіль та весіль в стилі рустик, сад або бохо.
 

Фотографії Elizabeth Messina (зліва) та Heather Kincaid (справа)

Стиль 4 - Круглі
 
Форма! Тут йдеться тільки про форму. Це основне в цих букетах. Для цих букетів з ідеальною круглою формою часто використовують квіти одного типу, наприклад, троянди чи піони. Найчастіше такі букети роблять одноколірними, через те, що різні фактури в них сильно притягують погляд.
 
 
Фотографії Darin Fong (зліва) та Clane Gessel Photography (справа)
 
Стиль 5 - Nosegay
 
В цьому, схожому на posy, стилі більше уваги приділяється зелені. Оскільки цей букет невеликий, найкраще він підійде тендітній нареченій. Він не настільки класичний, як круглий букет. Випади зелені нададуть легкості та повітряності образу.
 
 
Фоторгафії Katelyn James Photography (зліва) та lunaphoto (справа)
 
Стиль 6 - Pomander
 
Ці повністю круглі букети з стрічкою, за яку їх тримають сильно виділяються серед інших стилів своєю незвичністю. Їх часто підвішують в проходах, а також використовують, як букети дружок. Погодьтесь, це досить оригінально виглядає, коли всі дружки тримають в руках по такому м'ячику. )) Єдина незручність - такі букети не можна поставити, їх як правило десь підвішують за стрічку, коли потрібно звільнити руки.
 
 
Фотографії Kim Fox Photography (зліва) та Jay Lawrence Goldman Photography (справа)
 
Стиль 7 - Гламелія
 
Цей надзвичайний букет складається, фактично, з окремих пелюсток, скріплених разом, щоб створити враження однієї великої квітки. Це дуже гарний і незвичайний букет, що завжди гармонійно доповнить образ нареченої.
 
 
Фотографія Marianne Lozano
 

    Наші флористи врахують всі твої побажання та підберуть букет, що буде твоїм відображенням, підкресленням твоїх особливостей, та стане головним аксесуаром у цей день.