Весільна флористика та декор у Львові та області

Тільки починаєте планувати весілля та розмірковуєте у якому стилі та в якій кольоровій гамі краще організувати свято? Чи дата святкування вже близько, а Ви ще не встигли багато чого зробити? У цих випадках компанія «Квіточка» прийде на допомогу. Наша спеціалізація – флористика, Львів – романтичне та привабливе місто, де можна організувати весілля на найвищому рівні.

В "КВІТОЧКА" Ви знайдете широкий вибір квітів, які стануть окрасою Вашого свята, а саме: весільні букети, бутоньєрки, букети / браслетики / віночки для дружок, букетики-дублери та багато іншого. Ми допоможемо зробити це все відповідно всім побажанням, використовуючи магію кольору та квітів, оформимо найголовніший букет на святі – букет нареченої.

Наша команда також займається оформленням залів, виїзних цермоній та весільних кортежів.

Навіть якщо залишилось небагато часу до весілля і потрібна термінова допомога флориста, для Вас ми запустили нову посулугу - #lastminuteflorist.

При плануванні весілля існує багато організаційних моментів, чи не так? Ми візьмемо частину Ваших турбот на себе! Просто перегляньте деякі з наших робіт нижче, щоб хоча б приблизно вирішити, які квіти для весілля Вам потрібні, обговоріть з нами деталі, а ми зробимо все інше! Це так просто... :)

Кожне весілля є для нас унікальним і ціни на флористичне оформлення залежить від багатьох деталей. Якщо Ви хочете поговорити з нами про декор Вашого весілля чи уточнити певні деталі, телефонуйте:
 
Телефон

(068) 615-50-40;
(099) 010-70-84.

Замовити консультацію флориста

Також перелік наших робіт, що постійно оновлюється, Ви можете знайти за посиланням:

Ми з нетерпінням чекаємо, щоб зробити ваші мрії реальністю!

Команда "КВІТОЧКА"

Останні оформлення

Весільні букети для нареченої

 

Оформлення залів

 

Бутоньєрки

 

Букети для дружок

 

Оформлення машин

 

Весільна фотозона

 

Весільна флористика – те, що зробить свято у Львові яскравішим

Наша квіткова майстерня, у якій працюють по-справжньому захоплені своєю справою люди, допоможе зробити свято оригінальним, особливим, таким, про яке Ви мріяли. Кожен флорист, справа якого створювати різні композиції з живих квітів, зможе розповісти, що весільна флористика – це ціла наука. Важливо не лише зібрати квіточки до купи та перев’язати стрічкою. Треба поєднати їх гармонійно, зробити так, щоб рослини добре виглядали разом, підходили за кольором, «вписувалися» у загальну концепцію святкової зали, відповідали стилю, прикрашали, доповнювали образ. Таке непросте завдання стоїть перед нашими майстрами, фахом яких є весільна флористика. Львів запропонує найкращі ідеї для Вашого свята.

Весільна флористика у Львові від кращих майстрів компанії «Квіточка»

Для того, щоб свято вдалося на славу, необхідно все ретельно обміркувати. Якими квітами оформити весільну залу? Будуть рослини прикрашати стіл молодих? Чи може ними прикрасити весільний кортеж? Ми порадимо що та як зробити краще. Для створення свята у єдиному гармонійному стилі треба врахувати усі дрібниці, а їх у весільній флористиці не мало.

Більшість пар обирає для свого свята традиційний білий колір. Але не обов’язково йти такою звичною дорогою. Флористи компанії «Квіточка» запропонують різні варіанти оформлення. Весільна флористика дає величезний простір для фантазії та реалізації будь-яких сміливих проектів. Скільки існує в світі кольорів та квітів – всі можна використовувати у роботі. Ромашки чи дзвіночки, півонії чи хризантеми, альстромерії чи гладіолуси – кожна квітка красива по-своєму та допоможе підкреслити індивідуальність Вашого свята.

Зробить перший день спільного життя найкрасивішим! Ми допоможемо оформити Ваше весілля на свій лад за допомогою флористики! Телефонуйте:
Телефон

(068) 615-50-40;
(099) 010-70-84.