Замовити весільний букет нареченої у Львові– краса та магія найважливішого дня у житті

Весільні букети львівЯкі речі є найголовнішими для нареченої? Одразу можна сказати, що це сукня, взуття та весільний букет. Звичайно, перераховувати все те, що важливо для жінки у самий хвилюючий день у житті, можна довго. Але ці три речі стоять на першому плані. Наречена обов’язково повинна виглядати краще за всіх, а тому її образ повинен бути ідеальним. Велику роль у цьому відіграє кожен невеличкий штрих. Серед всього іншого хочеться більше сказати про велике значення квітів на весіллі, адже погодьтеся, жодне подібне свято не проходить без розкішних букетів з живих рослин.

Квіти дарують молодим друзі, свою любов за допомогою рослин висловлюють близькі та рідні... Але є на святі один букет, який стає найважливішим серед інших. Здогадалися? Мова звичайно йде про букет нареченої, що супроводжує молоду протягом всього довгого та насиченого дня.

Компанія "Квіточка" займається виготовленням букетів нареченої. Наші флористи творять справжні шедеври з квітів, які прикрасять урочистий образ. У нас ви знайдете лаконічні і оригінальні композиції в самих різних стилях. Якщо Ви хочете замовити букет на весілля чи уточнити певні деталі, телефонуйте:
 
Телефон

+38(068)615-50-40;
+38(099)010-70-84.

Замовити консультацію флориста

Також перелік наших робіт, що постійно оновлюється, Ви можете знайти за посиланням:

Ми з нетерпінням чекаємо, щоб зробити ваші мрії реальністю!

Команда "КВІТОЧКА"

Які букети для нареченої обрати

Погодитися на класику чи створити незвичну композицію? Традиційним для весілля вважається букет для нареченої з білих квітів. Білий, як символ чистоти, початку чогось доброго, довгого життя, колір миру, обирають більшість людей. Але подивіться на ті букети, що створили наші флористи. Погодьтеся, поєднання яскравих кольорів теж може виглядати дуже и дуже привабливо.

Флористи компанії «Квіточка» запропонують весільний букет на різні смаки. Для створення такого важливого «аксесуару» можна використовувати троянди, орхідеї, лілії, кали, хризантеми, гвоздики чи різні поєднання таких квітів. Більш того, ми запропонуємо різні форми букетів. Ви зможете замовити традиційну круглу композицію, у формі краплі, півмісяць або тростина. Який з них більше до душі? Обирайте!

Весільні букети від флористів компанії "Квіточка"

 

Весільні букети - чудова та давня традиція Львову й не тільки

Всі весільні обряди дуже давні. Вони існують вже не одне тисячоліття. Звичайно, вони змінюються, трансформуються, але досі зв’язують людину з її минулим. Так і квіти для нареченої – давня традиція, яка з початку несла сакральний зміст, мала велике смислове навантаження. У різних країнах дівчини на весілля одягали вінки з квітів, вплітали польові рослини у волосся, робили своєрідні намиста, збираючи докупи різні трави. Все це мало стати оберегом, вберегти молоду від лихої долі, закликати вдачу, вічну любов, щастя.

Сьогодні букет вже не тільки оберіг. Він ще й дань моді, традиції. Квіти є чудовим доповненням образу нареченої, тому йому приділяють увагу. Співробітники компанії «Квіточка» постійно слідкують за останніми новинками у світі весільної флористики, а тому пропонують нареченим цікаві нові ідеї для оформлення букету. Наші спеціалісти зроблять будь-яку квіткову композицію відповідно Вашому бажанню. Це можуть бути найсміливіші рішення, класичні чи вкрай неординарні весільні рішення.

 

Кожне весілля, кожен з букетів є для нас унікальним, тому якщо Ви хочете поговорити з нами про оформлення та декор Вашого весілля, телефонуйте:
 
Телефон+38(068)615-50-40;
+38(099)010-70-84.

 

Замовити консультацію флориста