Престиж, 101 троянда

Букети - Престиж, 101 троянда
Букети - Престиж, 101 троянда 1

✿✿✿ В квітковому магазині Квіточка Ви можете купити букет 101 троянда у Львові по вигідній ціні! Замовляйте букет Престиж - безкоштовна доставка в денний час!

101 троянда Львів – приваблива ціна гарного настрою

Шукаєте те, чим можна здивувати близьку людину? Чим вразити кохану, як висловити подяку матусі, як з шиком привітати колегу зі святом? Один безпрограшний варіант ми вам підкажемо. Подаруйте до будь якої знаменної дати троянди. Але звичайний букет з декількох квіточок, звичайно, приємний, та все ж таки доволі очікуваний. А як щодо того, щоб подарувати одразу 101 троянду? Величезний букет викликає не тільки здивування, але й посмішку, радість, цілу хвилю позитивних емоції.

У Інтернет-магазині «Квіточка» ви зможете обрати один з багатьох букетів у яких 101 троянда. Львів, ціна на квіти у цьому місті вас приємно вразить, запропонує для вашого свята у тому разі величезний букет червоних троянд: струнких, на довгій ніжці. Червоний колір завжди вважався кольором пристрасті, любові, з його допомогою можна висловити захоплення та повагу. Це найбільш популярний колір троянд. Навіть одна чи три таких квіточки вже виглядають багато та дуже привабливо, а що говорити про букет, у якому  101 квітка! Такий дарунок обов’язково буде виділятися серед інших, стане центром уваги, він запам’ятається назавжди, вразить та здивує.

Наша компанія «Квіточка» запропонує купити букет у якому 101 троянда у Львові. Ціна подарунка вказана у каталозі. Ми доставимо покупку у найкоротші строки за вказаною адресою.

Неймовірний букет з 101 довгої червоної троянди. Не залишить нікого байдужим.

Будь ласка, зверніть увагу ваза не включена, будь ласка, використовуйте нашу опцію «Додати вазу» праворуч.

Як продовжити життя трояндам. Догляд за зрізаними трояндами.

Перед тим як троянди поставити у вазу, роблять косий зріз, що дозволяє збільшити поверхню поглинання води стеблом, і розщеплюють кінці стебел. Робити це слід під водою, щоб повітря не проникло в провідні судини стебла і не закупорило їх.

Підвищити стійкість зрізаних квітів, поліпшити поглинання води і зменшити її випаровування, а також запобігти розвитку гнильних бактерій можна, якщо видалити на 1/3 - 1/2 частини з пагонів шипи і нижнє листя, залишивши над водою 2-3 листки ..

Щоб продовжити життя зрізаних квітів, воду для них краще брати не з крана

Щоб продовжити життя зрізаних квітів, воду для них краще брати не з крана, а відстояну нехлорировану або кип'ячену. У вазі треба розчинити пів-таблетки аспірину або наповнити вазу спеціальним живильним антисептичним складом, який готується наступним чином: в 1 л кип'яченої і охолодженої до 20 ° С води розчинити 40 г (2 столові ложки) цукрового піску і 150 мг борної, саліцилової або лимонної кислоти.

Воду треба міняти щодня, а живильні розчини - через 3-5 днів і ретельно мити вази. Стебла при цьому промивають проточною водою, регулярно оновлюючи зрізи. Вода з додаванням флористичного консерванту є найкращим середовищем для свіжозрізаних троянд. Невеликі упаковки флористичного консерванту можна придбати в квіткових магазинах. Вода з додаванням консерванту продовжує життя зрізаних квітів, якщо користуватися нею відповідно до інструкції на упаковці. Не рекомендується збільшувати дозу використаного консерванту. Не варто також використовувати опріснену воду. Після підрізання помістіть стебла в глибоку вазу з теплою водою з додаванням консерванту (температура близько 37-38 ° С). По можливості, на кілька годин залиште квіти в темному, прохолодному місці.

jerry
07.10.2017
error
Jerry
07.10.2017
error
Alex
07.10.2017
Доброго дня! Please prepare flowers for Sunday 08th of October 2017. The recipient ( Ольга) will come to your store to pick up flowers. Otherwise I will tell you the address where to do the delivery. Diakuyu !!!
Олександра
03.10.2016
Дуже дякую за чудово виконану роботу. Коробка з квітами просто неймовірна, доставлена вчасно. Все на вищому рівні. Так тримати! Ще не раз до вас звернусь
Престиж, 101 троянда
Ціна 2849UAH

1
Подарунок
Без подарунку
0 UAH
Ваза
300 UAH
Листівка
30 UAH
Rafaello
150 UAH
2
Загалом
Букет 2849UAH
Подарунок 0 UAH
Всього 2849UAH