Едель

Букети - Едель
Букети - Едель 1

Оскільки деяких квітів для цього букету може не бути в наявності, ми залишаємо за собою право, після погодження з Вами, замінити їх на альтернативні, зберігаючи при цьому кольорову гаму, форму та стиль букету.

Для того, щоб зрізані квіти довше стояли у воді, необхідно правильно за ними доглядати. При правильному догляді, тривалість життя Вашого букету буде значно довшою ніж без догляду! Для подовження тривалості життя квітів виділіть час та скористайтесь порадами від наших флористів:

Квіти люблять чисте середовище, тому обов'язково вимийте вазу. Таким чином Ви знешкодите усі бактерії.

Перед тим, як ставити квіти у вазу з водою, підріжте стебло на 1-2 см. під кутом 45 градусів. Завдяки свіжому зрізу, квіти мають змогу пити воду.

Квіти потрібно ставити у чисту прохолодну воду. Через бактерії, які з'являються у воді квіти можуть псуватись, тому потрібно часто міняти воду. Бажано змінювати воду та оновлювати зріз квітки кожного дня. Для більшості квітів діє правило - чим більше води, тим краще.

До кожного букета ми додаємо кілька пакетиків із кризалом - спеціальною речовиною, що запобігає швидкому розмноженню бактерій та дозволяє квітці довше залишатися свіжою. Не забувайте додавати його до свіжої води.

Якщо обираєте, де поставити квіти, оберіть прохолодне місце, але обов'язково з плюсовою температурою. Також квіти не люблять жару, тому не ставте їх на сонці чи у місця, де є пряме попадання сонячних променів. Крім того, зрізані квіти не слід тримати поблизу опалювальних приладів, на протязі. Коли взимку приносите квіти з морозу, не треба їх одразу ставити у воду. Нехай постоять без води деякий час, щоб звикли до температури приміщення.

Різні квіти мають різний термін життя. Якщо у вазі якась квітка підв'яла, то викиньте її, щоб вона не забруднювала воду та не вкорочувала термін життя іншим квітам.

Сподіваємось, що з нашими простими порадами подаровані Вам квіти будуть довго тішити Вас та оточуючих!

 

 

Радкевич Александр Викторович
10.03.2021
Заказал вчера два букета цветов. Одни разноцветные, вторые красные тюльпаны. Менеджер уточнил по букету где 9 тюльпанов красного цвета, что таковых тюльпанов нету, в наличии только кремового или желтого цвета - выбрал кремовый. В результате прислали оба букета одинаковыми РОЗОВЫМИ тюльпанами. Просто треш.
Тест
03.03.2021
тест
jerry
07.10.2017
error
Jerry
07.10.2017
error
Alex
07.10.2017
Доброго дня! Please prepare flowers for Sunday 08th of October 2017. The recipient ( Ольга) will come to your store to pick up flowers. Otherwise I will tell you the address where to do the delivery. Diakuyu !!!
Олександра
03.10.2016
Дуже дякую за чудово виконану роботу. Коробка з квітами просто неймовірна, доставлена вчасно. Все на вищому рівні. Так тримати! Ще не раз до вас звернусь
Едель
Ціна 2000UAH

Акція
1
Подарунок
Без подарунку
0 UAH
Ваза
300 UAH
Листівка
30 UAH
Rafaello
150 UAH
2
Загалом
Букет 2000UAH
Подарунок 0 UAH
Всього 2000UAH
Схожі позиції