Особливий

Букети - Особливий
Букети - Особливий 1

Неймовірний букет з піоновидних тюльпанів та ірисів у стильному упакуванні.

Оскільки деяких квітів для цього букету може не бути в наявності, ми залишаємо за собою право, після погодження з Вами, замінити їх на альтернативні, зберігаючи при цьому кольорову гаму, форму та стиль букету.

Для того, щоб зрізані квіти довше стояли у воді, необхідно правильно за ними доглядати. При правильному догляді, тривалість життя Вашого букету буде значно довшою ніж без догляду! Для подовження тривалості життя квітів виділіть час та скористайтесь порадами від наших флористів:

Квіти люблять чисте середовище, тому обов'язково вимийте вазу. Таким чином Ви знешкодите усі бактерії.

Перед тим, як ставити квіти у вазу з водою, підріжте стебло на 1-2 см. під кутом 45 градусів. Завдяки свіжому зрізу, квіти мають змогу пити воду.

Квіти потрібно ставити у чисту прохолодну воду. Через бактерії, які з'являються у воді квіти можуть псуватись, тому потрібно часто міняти воду. Бажано змінювати воду та оновлювати зріз квітки кожного дня. Для більшості квітів діє правило - чим більше води, тим краще.

До кожного букета ми додаємо кілька пакетиків із кризалом - спеціальною речовиною, що запобігає швидкому розмноженню бактерій та дозволяє квітці довше залишатися свіжою. Не забувайте додавати його до свіжої води.

Якщо обираєте, де поставити квіти, оберіть прохолодне місце, але обов'язково з плюсовою температурою. Також квіти не люблять жару, тому не ставте їх на сонці чи у місця, де є пряме попадання сонячних променів. Крім того, зрізані квіти не слід тримати поблизу опалювальних приладів, на протязі. Коли взимку приносите квіти з морозу, не треба їх одразу ставити у воду. Нехай постоять без води деякий час, щоб звикли до температури приміщення.

Різні квіти мають різний термін життя. Якщо у вазі якась квітка підв'яла, то викиньте її, щоб вона не забруднювала воду та не вкорочувала термін життя іншим квітам.

Сподіваємось, що з нашими простими порадами подаровані Вам квіти будуть довго тішити Вас та оточуючих!

 

 

Тест
03.03.2021
тест
jerry
07.10.2017
error
Jerry
07.10.2017
error
Alex
07.10.2017
Доброго дня! Please prepare flowers for Sunday 08th of October 2017. The recipient ( Ольга) will come to your store to pick up flowers. Otherwise I will tell you the address where to do the delivery. Diakuyu !!!
Олександра
03.10.2016
Дуже дякую за чудово виконану роботу. Коробка з квітами просто неймовірна, доставлена вчасно. Все на вищому рівні. Так тримати! Ще не раз до вас звернусь
Особливий
Ціна 1275UAH

1
Подарунок
Без подарунку
0 UAH
Ваза
300 UAH
Листівка
30 UAH
Rafaello
150 UAH
2
Загалом
Букет 1275UAH
Подарунок 0 UAH
Всього 1275UAH
Схожі позиції
Нюрнберг

Нюрнберг

1685 UAH
Спеціальна пропозиція
Гвінея

Гвінея

680 UAH
Спеціальна пропозиція
Монтана

Монтана

670 UAH
Квіткова грація

Квіткова грація

770 UAH
Спеціальна пропозиція
Дієго

Дієго

625 UAH
Спеціальна пропозиція
Магія ранку

Магія ранку

1695 UAH
Спеціальна пропозиція
Мікс із 51 тюльпана

Мікс із 51 тюльпана

1740 UAH
Спеціальна пропозиція
Денвер

Денвер

1160 UAH
Спеціальна пропозиція