Віночок як аксесуар нареченої

 

Живі квіти в зачісці надають витонченості образу нареченої та підкреслюють її природню красу.

 В давнину дівчата виходили заміж у віночку з фатою, проте сьогодні цей аксесуар використовують як самостійний елемент образу нареченої. Він чудово поєднується з сукнями з легких тканин. 

Обираючи віночок, важливо врахувати форму весільної зачіски та стилістику самого весілля. Це можуть бути і розпущене довге волосся, і акуратна зачіска з прибраними волоссям або косою. Великі вінки підійдуть дівчатам, які хочуть підкреслити риси обличчя. Такий вінок привертає до себе максимум уваги, тому плаття і аксесуари краще вибирати прості і непомітні. Така прикраса стане ідеальним доповненням до плаття вільного крою і буде чудово виглядати з довгими м'якими локонами.

Окрім віночків можна також використати гребінь та шпильки. Низький весільний пучок і гребінь з квітами - ідеальне поєднання, яке підкреслить елегантний та жіночний образ нареченої. В такому оздобленні не варто використовувати великі квіти, так як вони можуть виглядати громіздкими.

Шпильки менші за розміром, ніж гребінь, тому вони підійдуть нареченим з короткими стрижками. Вони додадуть нотку романтичності і вишуканості в образ. І гребінь, і шпильки є невеликими прикрасами і чудово виглядають в оформленні зачісок дружок.

Квітковий обідок перегукується з вінком, але цей варіант більш компактний і дозволяє змінювати розташування квітів на зачісці. Легка недбалість або ж м'які

хвилі волосся відмінно поєднаються з цим аксесуаром. 

Ніжні квіти, вплетені в косу або закріплені у високій зачісці, надають особливого шарму нареченій! Таку зачіску слід заздалегідь узгодити зі стилістом і флористом, тому що квіти повинні пройти спеціальну підготовку.​

 

Зауважимо, що букет нареченої повинен перегукуватися з квітковими прикрасами зачіски і бутоньєркою нареченого. Це надає цілісність образу і підтримає задану квіткову тему. Наречена може вибрати улюблену кольорову гаму, а ось завдання флориста - підібрати такі квіти, які з легкістю переживуть метушню весільного дня і збережуть прекрасний зовнішній вигляд і свіжість.