Як правильно доглядати за зрізаними квітами?

 

Нас оточує багато прекрасного і живі квіти не на останньому місці. Часто люди стикаються з проблемою, що подаровані квіти втрачають свій вигляд вже на другий день. Хочемо розказати та дати пару порад, як зробити так, аби подарований букет простояв як можна довше.

 

 

Першим пунктом буде - як тільки ви купили букет, постарайтесь чим менше тримати його без води. Квітка починає віддавати свою вологу і через це в’яне. Тому купили букет - одразу в воду!

 

 

Друга порада - підготуйте букет для того, аби поставити його в воду. Заберіть упаковку та весь декор, який заважає стеблам дістати до води. Заберіть все зайве листя та колючки з квітів, якщо його не забрав флорист. Підріжте стебла під кутом 45 градусів. Чому 45? Від цього залежить якою буде площа, через яку квітка отримуватиме воду. Чим більший кут - тим краще для квітки)

 

Третім пунктом буде підкормка. Якщо квітка свіжа і ви дотримуєтесь перерахованих вище пунктів, то вона буде в ідеальному стані до тижня часу. Якщо квітка вже не першої свіжості - скористуйтесь підкормкою. Зазвичай, в квіткових магазинах вона є. Ми, до речі, завжди даємо її для своїх клієнтів. 

 

 

Трояндам потрібно багато води, в воду їх занурюємо приблизно на 2/3 довжини. А от для тюльпанів води потрібно небагато, але слідкуйте за тим, щоб вона не закінчувалась, так як тюльпани дуже сильно «п’ють» воду. А якщо це лілія, то з неї потрібно забрати всі тичинки з середини квітки. Коли на вулиці зима не ставте букет одразу в воду, дайте йому 15 хв звикнути до кімнатної температури. І наше улюблене: це коли величезний букет троянд занурюють з головою в вану. Для троянд це швидка смерть, так як вода не повинна попадати на пелюстки троянд. Там вона не випаровується і тільки запускає процеси гниття. Тому не робіть так, будь ласка))

 

Додамо, що в воду не потрібно кидати цукор, сіль, аспірин або як нам казали, горілку))) Це все антипоради. Тільки чиста холодна вода, міняти бажано її кожен день. Не ставити вазу з квітами на протягах, біля батареї та в приміщеннях, де багато цигаркового диму. Не забувайте промивати після вазу після кожної заміни води.

 

Ми завжди хочемо, щоб наші квіти радували вас якомога довше, тому притримуйтесь наших порад і буде вам щастя!