​Як правильно ставитись до жовтих троянд?

 

 

Троянди - певно найпопулярніші квіти у світі, які із задоволенням обирають на подарунок до різних подій,адже палітра їх кольорів, надзвичайно різноманітна і варіативна. Проте саме до жовтих троянд звикли ставитися з обережністю, адже їм приписують цілу низку негативних асоціацій, що ґрунтуються виключно на видумках. Давайте розберемось, як так сталося і розвінчаємо всі недоречні міфи, пов’язані з цими квітами.

 

 

Жовта троянда - до розлуки?

 

Говорячи про найрізноманітніші стереотипи щодо квітів, одразу згадуєш “жовта троянда - розлука, червона троянда - любов”. Така популярна асоціація активно використовується у романтичних піснях та віршах про кохання, звичайно ж переважно про нещасливе. Власне, тому до букетів із жовтих троянд ще й досі ставляться з недовірою.

 

Варто, в першу чергу, зрозуміти, чому ж саме жовта троянда заслужила таку сумнівну репутацію. Якщо сорт квітів в тому не винен, адже з трояндою як такою завжди були пов’язані тільки найкращі асоціації, значить причина - саме в кольорі. Здається, з різних причин, жовтий колір не вгодив багатьом. Це якщо об’єктивно.

 

Проте, звичайно ж існує легенда, яка пояснює чому жовта троянда стала символом зради і розлуки. За повір’ям десь в далекому Середньовіччі чи то лицар, чи то князь, що повернувся з тривалого походу, вирішив перевірити чи не зраджувала йому часом дружина (наче ганебної традиції з поясами вірності було замало). Звичайно, на той час кращого способу, ніж звернутися до чаклунки тоді не було. Відьма порадила йому поставити на нічв їхній кімнаті букет червоних троянд. Якщо вони стануть жовтими, жінка - зрадниця, якщо ні - була вірною і чемною. Як ви здогадалися, квіти пожовтіли, жінку (в кращому випадку) кинули до в’язниці, а за жовтими трояндами закріпилася неприємна асоціація, якої давно і безповоротно варто позбутися. 

 

 

Що ж насправді означає жовта троянда

 

Якщо відкинути забобони, у всьому світі жовта троянда мовою квітів має геть інше значення, зокрема:

Наприклад, в країнах Сходу жовті троянди асоціюються із багатством і мудрістю, тому їх прийнято дарувати, щоб висловити свою повагу чи подякувати за старання, тому там їх дарують керівництву, наставникам чи колегам. 

 

Найдоречнішими будуть жовті троянди, якщо потрібно привітати людину з підвищенням по роботі, адже в цьому випадку вони означатимуть те, що ви раді за колегу, а також бажаєте йому успіхів у роботі та активного кар’єрного росту. Тому троянди жовтого кольору часто використовують не лише у букетах для жінок, а й на подарунок чоловікам.

 

 

Окрім того, жовтий колір, за ствердженнями психологів, піднімає настрій і додає оптимізму. І це не кажучи, що просто отримати квіти в подарунок - вже невелика подія і привід для усмішок. Тому радимо передивитись своє ставлення до троянд жовтого кольору! А наша доставка квітів Львів з радістю підтвердить теорію, про те, що жовті троянди це зовсім не до розлуки!