Європейський букет.

 

Із цим букетом ви точно стикалися бодай раз у своєму житті: протягом останніх десяти років він не втрачає своєї популярності в Україні. Проте його історія бере свій початок ще два століття тому, коли на зміну букетам зі штучних матеріалів прийшли компактні, найчастіше круглої форми композиції. 

 

 

Впізнати його легко: це пишні, проте невисокі букети, у яких квіти щільно прилягають одне до одного. Кольорова гама повністю залежить від ваших вподобань: від яскравої до пастельної чи навіть білої. Найбільш популярним є поєднання двох чи трьох кольорів.

 

 

Зазвичай квіти та зелень компонують в одну гармонійну картину без яскравих акцентів. Інколи роблять акцент на найбільшу чи найяскравішу квітку чи групу квітів. 

 

 

Між іншим, зелень - ще один важливий елемент європейського букета. Найчастіше використовують різні види евкаліпту, рускус та котинус - це не менш стійкі рослини, ніж квіти, відтак вони залишаються свіжими стільки ж часу, скільки сам букет, дозволяючи композиції залишатися довершеною.

 

А замовити європейський букетик ви можете на нашому сайті чи за телефоном  068 615 50 40 з доставкою у м. Львів та області.