Зберігання рослинок так квітів вдома

 ►Квіти цвітуть всюди для всіх, хто тільки хоче їх бачити. Так само і з квітами у будинку- вони будуть рости лише тоді, коли за ними доглядатимуть та дбатимуть. Тому перша порада - це догляд. 

  Догляд  

• Найпершим пунктом у зберіганні рослин є, звісно, догляд за ними. Квіти та рослини повинні отримувати певну відведену кількість води впродовж тижня чи іншого відрізку часу. Бажано утримувати їх у горщиках з грунтом або у вазах з водою, при цьому вони мають мати достатньо місця для росту або ж просто для комфорту. Коли квіти зрізані та знаходяться у воді, то зміна води у вазах не завадить. Деякі види рослин поребують додаткового обризкування, "дощу" для пелюстків або листочків. Також не зайвими у догляді будуть різноманітні добрива та живильні речовини. Протирання листків теж входить у регулярний ритуал догляду за представниками флори:)       

 

 

 Розміщення 

• Кожна рослина має свої особливості та характеристики , тому вимоги у кожної теж різні. Є такі, які потребують багато сонця, а є ті, яким більш властиво зберігатися у тіні. Для цього важливо знати потреби кожної квітки, яка ​знаходиться у Вашому  будинку. Зазвичай квіти і саджанці розміщують на полицях, стелажах або спеціально відведених для цього місцях, але саме розміщення є повністю на Ваш розсуд. Найкреативнішим є спосіб використовувати яскраві горщики чи вази, щоб додати більше акцентів загальній картині та заряджатися кожного дня позитивними думками.         

 

   

 

 Флораріуми 

• Існують також флораріуми, в яких квіти виглядають досить оригінально та стильно. Як основу для флораріуму можна використовувати звичайну використану лампочку, маленький акваріум, який залишився після золотої рибки або ж звичайну шкляну банку. Наповнювати можна різними травами, мохом або декоративним камінням.                 

 

 

        

 Декорації для будинку 

• Одного горщика із квіткою для декору дому не вистачає? Проблема у відсутності маленьких деталей:) Для декору домівки на період певних свят, скажімо зимових, найкращим варіантом буде вінок на двері або ж свічкова композиція. Придбати квіти та експериментувати з ними можна незалежно від сезону. Тому у флористиці Ви зможете відшукати свої креативні ідеї та реалізувати їх:)